Partnerzy ZPL

Grupa BIK jest głównym źródłem informacji kredytowej i gospodarczej w Polsce, wspiera bezpieczeństwo instytucji finansowych i ich klientów. Łączy cechy nowoczesnej firmy technologicznej z atrybutami instytucji zaufania publicznego.

W skład Grupy BIK wchodzą Biuro Informacji Kredytowej S.A., Rejestr Dłużników BIG InfoMonitor S.A. oraz Digital Fingerprints S.A.

Grupa BIK działa na rzecz całego systemu bankowego w Polsce, jej dane są istotnym elementem w procesach biznesowych innych sektorów. Posiada najwyższe kompetencje w zakresie analizy danych i nowoczesnych technologii, służy jako ważne narzędzie do oceny wiarygodności klientów dla rynku usług finansowych.

http://www.bik.pl/


Autopay to polska spółka technologiczno-finansowa założona w 1999 roku w Sopocie. Powstała jako wspólne przedsięwzięcie dwóch studentów zafascynowanych nowymi technologiami, którzy do dzisiaj zasiadają we władzach spółki (Andrzej Antoń i Konrad Kucharski). Misją Autopay jest dostarczenie wyjątkowego doświadczenia związanego z płatnościami. Odnalezienie nowego poziomu wygody, intuicyjności, automatyzacji. Miesięcznie z usług firmy korzysta 10 milionów klientów i klientek, a rozwiązania i produkty Autopay wybrało już 35 tysięcy firm w Polsce.

W ciągu 25 lat działalności spółka stała się jedną z największych firm technologicznych świadczących usługi dla sektora finansowego, telekomunikacyjnego i ecommerce w Polsce. Tworzy produkty i usługi, które ułatwiają i przyspieszają wykonywanie codziennych spraw przez klientów, takich jak: płacenie rachunków, wykonanie ekspresowego przelewu, doładowania telefonów, lub płatności automatyczne za przejazdy przez autostrady.

Dla sektora leasingowego od lat dostarczamy mechanizmy wspierające płatności online za faktury i opłaty wstępne, komponenty do zdalnej weryfikacji danych osobowych, a także możliwość masowej wysyłki wiadomości sms o treści marketingowej, informacyjnej, lub autoryzacyjnej.

Autopay – do niedawna Blue Media – w sierpniu 2023 roku przeszedł proces rebrandingu. Docelowo pod parasolową marką Autopay działają również inne spółki, np. Autopay Mobility oraz niemiecka spółka Autopay GmbH.

Firma jako licencjonowana krajowa instytucja płatnicza posiada zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego na świadczenie usług dostępu do informacji o rachunku (AIS) oraz usługi inicjowania płatności (PIS).

http://autopay.pl/