Reprezentujemy interesy i chronimy praw firm stowarzyszonych

Konferencja E-Leasing Day już 19 kwietnia 2018r. w Warszawie

 


Związek Polskiego Leasingu w strategii działania, przyjętej na lata 2018 – 2020, zarysował obszary priorytetowe dla sektora. Z analiz przeprowadzonych przez ekspertów organizacji jednoznacznie wynika, że jednym z istotniejszych kierunków rozwoju branży w kolejnych latach będzie digitalizacja procesu leasingowego.

Aby odpowiednio przygotować się do tej zmiany, postanowiliśmy zorganizować „E- Leasing Day”, pierwsze tego typu wydarzenie, w całości poświęcone digitalizacji leasingu. Ta jednodniowa konferencja, która odbędzie się 19 kwietnia br. w Warszawie w Hotelu Double Tree by Hilton, umożliwi wymianę myśli i doświadczeń najważniejszych ekspertów branży leasingowej, dostawców usług i rozwiązań IT i ekspertów zewnętrznych, zainteresowanych dyskusją o cyfrowej przyszłości branży leasingowej. Spotkanie otworzy debata, dotycząca „Przyszłości branży leasingowej w cyfryzującym się otoczeniu gospodarczym”. Inne poruszane zagadnienia to m.in. cyfryzacja dokumentów, Digital Onboarding klienta biznesowego czy nowatorskie rozwiązania w zakresie obsługi klienta w kanale elektronicznym. Materiał konferencyjny, prezentujący program wydarzenia oraz biogramy prelegentów, jest dostępny tu.

Konferencja jest przygotowywana przy bezpośrednim zaangażowaniu członków Grupy ds. Digitalizacji Związku Polskiego Leasingu, jako reprezentacji firm członkowskich zainteresowanych tym tematem.

 

 

 Organizator konferencji: Partnerzy główni: 
   

  

 

   Partnerzy: