Reprezentujemy interesy i chronimy praw firm stowarzyszonych

Targi Fleet Market 2011 okazją do wyróżnienia

29. listopada 2011 odbyły się targi flotowe Fleet Market, których partnerem merytorycznym był Związek Polskiego Leasingu.
Targi były też okazją do wręczenia wyróżnień osobom zasłużonym w rozwoju branży flotowej w ostatnim dziesięcioleciu. II edycja targów FLEET MARKET, które odbyły się pod koniec listopada w warszawskim Centrum EXPO XXI okazała się ważnym wydarzeniem w motoryzacyjnym kalendarzu. Ponad dwa tysiące gości i ponad setka wystawców szczelnie wypełnili 4000 m². Uczestników na targi flotowo-motoryzacyjne organizowane przez firmę Fleet Meetings przyciągnęły nie tylko ogólnopolskie premiery samochodowe oraz nowości flotowe, ale również bogaty program seminaryjny.
W panelu poświęconym ekologicznym napędom i opłacalności ich użytkowania na polskim rynku, w tym w szczególności z punktu widzenia aktualnych regulacji prawno-podatkowych wzięło udział 11 panelistów. W panelu Związek Polskiego Leasingu reprezentował Dyrektor Generalny Andrzej Sugajski.
Targi były też okazją do zaprezentowania finału plebiscytu Ludzie Dekady Branży Flotowej 2001-2011–, który Magazyn „Fleet” wspólnie z przedstawicielami branży flotowej i motoryzacyjnej ogłosił w ramach projektu Fleet People. Celem tego plebiscytu było uhonorowanie i wyłonienie osób, które przyczyniły się w ciągu ostatniej dekady do rozwoju rynku flotowego i motoryzacyjnego w Polsce.
Mamy przyjemność poinformować, iż wśród osób wyróżnionych w plebiscycie znalazł się Dyrektor Generalny ZPL Andrzeja Bugajskiego, którego wkład w rozwój - szeroko rozumianej - branży flotowej na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat, Kapituła uznała za godny najwyższego uznania.
Więcej informacji dotyczących targów FleetMarket oraz plebiscytu Ludzie Dekady Branży Flotowej znajduje się na stronie organizatora targów http://fleetmarket.pl/